Sikereink

 Események, melyek iskolánk hírnevét továbbadták, öregbítették, amelyekre nagyon büszkék vagyunk.

 

Akikre büszkék vagyunk a 2013/2014. tanévben, mert valamilyen  sportágban, vagy tantárgyi tanulmányi versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtottak:

 

A 2013/2014. tanévben nyújtott kiemelkedő sportteljesítményükért dicséretben részesülnek iskolánk leány kosárlabda csapatai.

Diákolimpia megyei döntőjén 1. helyezést értek el a 3. és 4. korcsoportban.

Tagjai:

Csurja Barbara,

Tóth Beneditta,

Fuchs Lili,

Berinkei Alexandra,

Czerman Dominika,

Kacsári Kitti,

Sári Klaudia,

Klinger Dorina,

Sikora Viktória,

Tóth Szimonetta,

Schmittinger Lili,

Mózes Sára,

Marton Lara Anna,

Bodnár Dorottya,

Tuskó Judit  Blanka

 

A Magyar Labdarúgó Szövetség februárban a hónap játékosának választotta Pára Hanna Ágnes 1. a osztályos focistát.

Diákolimpia megyei döntőjén 2. helyezett lett a 2. a osztály fiú labdarúgó csapata

Tagjai:

          Andrási Kürt,

          Egyed János Zoltán,

          Juhász Zsombor Márton,

          Kürtösi Sándor József,

          Pikács Balázs,

         Varga Nándor,

         Vida Dávid

 

A megyei döntő legjobb mezőnyjátékosa : Pikács Balázs 2.a

Atlétika egyéni összetett versenyben 3. helyezett :  Schmittinger Lili 4. a osztályos tanuló

A Judo versenyek

 országos 2. helyezettje Pára Panna Margit 3. b

 országos 3. helyezett: Pára Balázs 5. o.

 országos 5. helyezett Czerman Zsanett 3. a

 megyei 1. helyezett Mészáros Noel 3. a

 

Rajz versenyek

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet versenyének döntőjén 1. helyezett lett Klinger Dorina  6. osztályos tanuló.

A Nógrád Megyei Pedagógiai Intézet versenyének döntőjén 2. helyezést ért el Sikora Viktória 6. osztályos tanulónk.

A Rendőrség járási versenyén 1. helyezést ért el Gubó Liza 3. a osztályos diákunk.

 

Tantárgyi versenyek:

Természettudományos területen

A Teleki Pál földrajz-földtan tanulmányi versenyen megyei 5. helyezést ér el Tuskó László István 7. b osztályos tanuló.

A Mozaik Kiadó földrajz levelező tanulmányi versenyen országos döntőbe jutott Tuskó László István 7.b és

          Csurja Barbara 7. b osztályos tanulók.

 

Szavaló- és mesemondó versenyek

A XX. Dunakanyar Népművészeti Verseny ezüst minősítését nyerte el Pára Hanna Ágnes 1. a, és

 szintén ezüst minősítést ért el Pára Panna Margit 3. b osztályos tanulónk.

Versünnep szavalóversenyen

Kristofóri Levente 1. b osztályos,  2. helyezést,

Kiss bonifác 2. a osztályos diákunk  3. helyezést nyert el.

 

A területi-megyei Zrínyi Ilona matematikaversenyen iskolánk legeredményesebb tanulója:

 

 Kulisják Ádám 3.a osztályos tanuló

 Tuskó László István 7. b osztályos diákunk.

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia megyei versenyén 2. helyezést ért el matematikából Bartus Levente 2. b osztályos tanuló, szintén Bartus Levente környezetismeretből 3. helyezést kapott.

A Bendegúz Gyermek és Ifjúsági  Akadémia levelező versenyén arany fokozatot ért el:

Nyitrai-Duló Tea 1. b osztályos tanuló környezetismeretből és Irodalom, szövegértésből,

Králik Krisztina Eszter 2. b osztályosunk matematikából,

Zachar Csilla 3. a osztályosunk környezetismeretből,

Turi Kinga 3. b osztályos tanuló Irodalom, szövegértésből,

Marton Lara Anna 4. b osztályos diákunk matematikából,

Kovács Gergő 7. b osztályos diák történelemből,

Tuskó László István 7. b osztályos tanuló matematikából.

 

Gratulálunk az eredményeikhez! A következő tanévben is hasonlóan szép sikereket kívánunk !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A 2012/2013. tanévben elért eredményeink

TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI:

Regionális mese-és versmondó versenyeken kimagasló eredményt értek el: Kiss Bonifác 1.a, Pára Panna 2.b, Csurja Barbara 6.b és Oláh Erik Ottó 5. osztályos tanulók.

A Bolyai Matematika Csapatversenyen a 8. osztályosok csapata (Benkocs Bence, Csurja Kinga, Kakuk Csenge és Kohári Zoltán) a 10. helyet szerezte meg.

A KockaKobak Országos Matematikaversenyen az 5. osztályosok versenyében Turda Luca 25. helyezést ért el.

A Matekguru csapatverseny Kárpát-medencei döntőjén a 4. osztályosok csapata 13. helyezett lett Nyíregyházán. A csapat tagjai: Méreg Vanessza, Mészáros Naomi, Tóth Jázmin és Varga Zoltán voltak.

 „A táj, ahol élünk” elnevezésű levelező földrajz versenyen Csurja Kinga 8. osztályos tanuló országos 3. helyezést ért el.

A Teleki Pál földrajz versenyen Csurja Kinga a megyei 4. helyezést szerezte meg.

A Rigó énekeljen! Környezetismereti verseny Kárpát medencei döntőjében, Nyíregyházán, két csapatunk is szépen szerepelt: a 4. osztályosok – név szerint Bartus Martin, Pára Balázs, Simon Boglárka és Zsíros Viktória – a 10. helyet, a 2.b osztály tanulói – Kacsári Szabolcs, Pára Panna, Seres András és Turi Kinga –  a 9. helyezést szerezték meg.

Regionális és megyei rajzversenyeken az alábbi tanulók nyújtottak kimagasló teljesítményt: az 1.a osztályból Kiss Bonifác; a 3.a osztályból Dovák Csenger Adorján, Juhász Noémi, Mózes Sára és Rácz Brigitta; a 4.osztályból Klinger Dorina és Simon Boglárka; a 6.b osztályból pedig Tuskó László öregbítette iskolánk hírnevét alkotásaival.

 

 JELENTŐSEBB SPORTEREDMÉNYEINK:

Megyei diákolimpiai döntőben, 3 sportágban is 2. helyezést értek el a következő tanulók:

- Leány kosárlabdacsapatunk, melynek tagjai: Berinkei Alexandra, Bogdán Fanni, Czerman Dominika, Csurja Barbara, Csurja Kinga, Fuchs Lili, Kacsári Kitti, Méreg Vanessza, Tóth Euridiké és Tóth Jázmin voltak.

- I. korcsoportos labdarúgócsapatunk – melynek tagjai Pikács Balázs, Drajkó Barnabás, Hegedűs Noel, Kacsári Szabolcs, Kürtösi Sándor, Pára Panna, Varga Milán, Varga Nándor és Vida Dávid voltak – szintén ezüstérmes lett.

- Atlétikában is szép eredmények születtek: Kakuk Csenge súlylökésben, Berinkei Alexandra 600 méter síkfutásban, Fogarasi Adalbert 800 méter síkfutásban, Berinkei Alexandra pedig a kis iskolák versenyén 600 méter síkfutásban szerzett ezüstérmet.

Megyei diákolimpiai döntőben 3. helyezést értek el:

- II. korcsoportos labdarúgó csapatunk: Benkocs Krisztián, Dibuz Vilmos, Kovásznay András, Pálinkás Martin, Szabó Bence, Tóth Jázmin, Tóth Zoltán és Vida Bálint.

 

- Atlétikában,mezei futásban Berinkei Alexandra, míg 800 méteres síkfutásban Kohári Zoltán szerzett bronzérmet.

 

Benedek Elek mesemondó verseny, Nézsa

 

  • Csurja Barbara (6.b)              I. hely
  • Kiss Bonifác (1.b)                 II. hely
  • Oláh Erik Ottó (5. o.)            II. hely
  • Pára Panna (2.b)                    III. hely
  • Kacsári Szabolcs (2.b)          Dicséret

 

Bolyai Matematika Csapatverseny, Budapest

 

  • Tuskó László, Kelemen Martin, Tóth Beneditta és

Eördögh Árpád (6. évfolyam)                                              Emléklap

  • Benkocs Bence, Csurja Kinga, Kakuk Csenge és

Kohári Zoltán (8. évfolyam)                                                            Emléklap

  • Alaksa Dávid, Czerman Dominika, Czerman Roland és

Turda Luca (5. évfolyam)                                                     Emléklap

 

 

A 2011/2012. tanév lezárult versenyei

 

Az Oxford országos angol nyelvi pályázaton Nógrád megye 10 legjobbja között:

 

  • Szabó Zsanett (8. o.) – Csurja Kinga (7. o.)
  • Márton Richárd (8. o.) – Klinger Gábor (8. o.)

 

Apáczai Kiadó komplex tehetséggondozó csapatverseny 2-3. osztályosok részére

 

Oklevéllel végzett csapataink:

 

  • Okostojások (csapattagok: Vida Bálint, Mózes Sára, Rácz Brigitta)
  • Delfinek (csapattagok: Matolcsi Márton, Csonka Dóra, Juhász Noémi)
  • Sasok (csapattagok: Dovák Csenger Adorján, Dibuz András Vilmos, Schmittinger
  • Lili)
  • Kisteknősök (csapattagok: Bodnár Dorottya, Marton Lara, Tóth Szimonetta)
  • Keményfiúk (csapattagok: Hegedűs Noel, Tóth Zoltán, Sós Dániel)
  • Nyerő lányok (csapattagok: Méreg Natália, Sátek Brigitta, Berhédi Bianka)
  • Könyvmolyok (csapattagok: Seres Tamara, Mészáros Naomi, Tóth Jázmin)
  • Kisokosok (csapattagok: Dibuz Mihály, Varga Zoltán, Pára Balázs)

 

„Száguldó Mátrixok” internetes levelező verseny

 

Földrajz:

  • Csurja Kinga (7. o.)               1. hely
  • Surin Boglárka (8. o.)            3. hely
  • Klinger Gábor (8. o.)                         3. hely

 

Fizika:

  • Kakuk Csenge (7. o.)                         2. hely

 

Bendegúz levelező versenyek

 

Matematika:

  • Pára Balázs (3. o.)                 arany fokozat
  • Hesz Roland (5.b)                  arany fokozat
  • Marton Kevin (5.b)               arany fokozat
  • Seres Tamara (3. o.)              ezüst fokozat
  • Tóth Jázmin (3. o.)                ezüst fokozat
  • Tuskó László István (5.b)      ezüst fokozat
  • Kovács Gábor (3. o.)             bronz fokozat
  • Méreg Natália (3. o.)             bronz fokozat

 

Anyanyelv:

  • Hesz Roland (5.b)      arany fokozat
  • Varga Regina (5.b)    arany fokozat

 

Természetismeret:

  • Marton Kevin (5.b)    arany fokozat

 

Történelem:

  • Marton Kevin (5.b)    arany fokozat

 

Labdarúgás

 

  • 3-4. osztályos csapatunk megyei 1. helyezett (csapattagok: Tóth Jázmin, Szabó Bence, Varga Zoltán, Alaksa Dávid, Pálinkás Martin, Marton Kevin)

 

Sportnap, Magyarnándor

 

  • Leány asztalitenisz: Tóth Jázmin (3. o.)                                                                 1. hely
  • Fiú magasugrás: Alaksa Dávid (4. o.)                                                         1. hely
  • Lány streetball: 5. osztályos csapat (csapattagok: Csurja Barbara,

      Tóth Beneditta, Fuchs Lili)                                                                          1. hely

  • Leány streetball: 7-8. osztályos csapat (csapattagok: Csurja Kinga,

      Méreg Nikoletta, Seres Dóra)                                                                      2. hely

 

Kis iskolák atlétikai versenye

 

  • Fiú svédváltócsapat (csapattagok: Alaksa Dávid (4. o.),

      Eördögh Árpád (5.a), Lakatos Kevin (6. o.), Ferenczi Balázs (8. o.)         3. hely

  • Leány 800 méteres megyei döntő:

Méreg Nikoletta (8. o.)                     1. hely

Seres Dóra (8. o.)                              2. hely

TEKI-TOTÓ levelező matematikai verseny

 

  • Kulisják Ádám (1.a)                   arany fokozat
  • Klinger Dorina (3. o.)                                   ezüst fokozat

 

Országos Judo Olimpia

 

  • Pára Balázs (3. o.)                            2. hely

 

Nemzetközi Judo Verseny

 

  • Pára Balázs (3. o.)                            2. hely

 

„Play and Win!” angyol nyelvi levelező verseny

 

  • Kovács Gergő, Tuskó László István (5.b) „Kids, csoportos”          7. hely
  • Csurja Barbara, Varga Regina (5.b) „Kids, csoportos”                   10. hely
  • Tóth Beneditta (5.b) „Kids, egyéni”                                                19. hely
  • Turda Luca Szaffi (4. o.) „Kids, egyéni”                                           3. hely
  • Czerman Dominika, Czerman Roland (4. o.) „Starter, csoportos   36. hely

 

„Rigó énekeljen” Kárpát-medencei környezetvédelmi csapatverseny 3. osztályosoknak

 

  • Cápák és bálnák csapat (csapattagok: Simon Boglárka,

      Zsíros Viktória, Bartus Martin Álmos, Pára Balázs István)           4. hely

 

„Süni” országos levelező csapatverseny

 

  • Csapattagok: Tóth Beneditta, Csurja Barbara,

Tuskó László István, Eördögh Árpád                       6. hely

 

„Víz-Jel” Diákalkotók I. Nemzetközi Grafikai Biennáléja

 

  • Csurja Kinga (7. o.)                                      Eötvös József Főiskola Különdíja

 

Megyei rajzverseny

 

  • Csurja Kinga (7. o.)                          1. hely

 

EVENTUS Képzőművészeti Középiskola „Egri csillagok” rajzpályázat

 

  • Seres Dóra (8. o.)                            Különdíj

 

Atlétikai diákolimpia megyei döntő

 

  • I. korcsoportos leány csapat (csapattagok: Tóth Jázmin,

Schmittinger Lili, Mózes Sára, Juhász Noémi,

Tóth Szimonetta, Bodnár Dorottya)                                                2. hely

 

  • 1500 méter síkfutás

       Méreg Nikolett (8. o.)                     1. hely

       Seres Dóra (8. o.)                             4. hely

 

Labdarúgás – Bozsik program balassagyarmati körzeti döntő

 

  • 3-4. osztályos csapat (csapattagok: Tóth Jázmin, Varga Zoltán,

Pálinkás Martin, Alaksa Dávid, Marton Kevin)                                          1. hely

  • Egész éves teljesítményéért Alaksa Dávid (4. o.) különdíjat kapott

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny megyei forduló

 

  • Surin Boglárka (8. o.)                       4. hely
  • Klinger Gábor (8. o.)                        7. hely

 

Mezei futóverseny, megyei diákolimpiai döntő

 

  • Alaksa Dávid (4. o.)                         2. hely
  • Méreg Nikolett (8. o.)                      2. hely
  • Tóth Jázmin (3. o.)                           4. hely
  • 1-2. osztályos leány csapat (csapattagok: Mózes Sára,

Juhász Noémi, Schmittinger Lili, Tóth Jázmin)                  4. hely

 

Labdarúgás, megyei diákolimpiai döntő

 

  • 1-2. osztályos csapat (csapattagok: Varga Milán, Tóth Jázmin,

Kovásznay András, Benkocs Krisztián, Kacsári Szabolcs,

Pára Panna, Hegedűs Noel, Tóth Zoltán)                                                    2. hely

  • 3-4. osztályos csapat (csapattagok: Pálinkás Martin, Tóth Jázmin,

Alaksa Dávid, Marton Kevin, Varga Zoltán, Benkocs Krisztián,

Kovásznay András)                                                                                      3. hely

 

Ipoly Erdő Zrt. Diósjenői Szabadidőpark „Mesél az erdő” országos rajzverseny

 

  • Kulisják Ádám (1.a)                       Különdíj

 

„Humor az irodalomban” megyei vers- és prózamondó verseny, Balassagyarmat

 

  • Fricz András (2. o.)                          1. hely

 

Földváry-napok

 

Mezei futás:

  • Méreg Nikolett (8. o.)                      2. hely
  • Seres Dóra (8. o.)                              6. hely

 

Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei forduló

 

  • Klinger Gábor (8. o.)                        5. hely

 

Nyelvész anyanyelvi verseny

 

  • Fuchs Lili (5.b)          bejutott a megyei fordulóba

 

Területi mesemondó verseny, Nézsa

 

  • Tuskó Judit Blanka (2.b)                  Különdíj
  • Pára Balázs (3. o.)                            2. hely

 

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

 

  • Tuskó László (5. o.)                         11. hely
  • Virág Klementina (4. o.)                 21. hely
  • Oláh Erik Ottó (4. o.)                      22. hely
  • Berinkei Alexandra (4. o.)               25. hely
  • Czerman Dominika (4. o.)               25. hely
  • Turda Luca Szaffi (4. o.)                 31. hely

 

Szentgyörgyi-napok

 

Rajzverseny:

 

  • Csonka Dóra (2.a)                            III. hely
  • Szántó Fanni (1.a)                          Különdíj
  • Tuskó Judit (2.b)                             Dicséret
  • Dovák Csenger Adorján (2.a)         Dicséret
  • Lőrincz Vanessza (5.b)                    III. hely
  • Monostori József (4. o.)                  Dicséret
  • Klinger Gábor (8. o.)                                    III. hely
  • Csurja Kinga (7. o.)                         III. hely

 

Mesemondó verseny:

 

  • Gubó Liza (1.a)                                III. hely
  • Fricz András (2.b)                           Különdíj
  • Seres Tamara (3. o.)                         II. hely
  • Oláh Erik Ottó (4. o.)                      Különdíj
  • Csurja Barbara (5.b)                         I. hely

 

Irodalmi vetélkedő:

 

  • „Katica” csapat (csapattagok: Szabó Zsanett /8. o./,

Varga Nikolett /8. o./, Surin Boglárka /8. o./, Csurja Kinga /7. o./)                       II. hely

 

Asztalitenisz verseny:

 

  • Tóth Jázmin (3. o.)                            I. hely
  • Pálinkás Martin (4. o.)                     III. hely

 

Labdarúgó verseny:

 

  • I. korcsoport: 2. hely
  • II. korcsoport: 1. hely

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3. osztályosoknak

 

  • Csapattagok: Bartus Martin Álmos, Dibuz Mihály,

Pára Balázs István, Tóth Jázmin                                          4. hely

 

Bolyai Matematika Csapatverseny 4. osztályosoknak

 

  • Csapattagok: Czerman Dominika, Czerman Roland,

Oláh Erik Ottó, Pálinkás Martin                                          16. hely

 

Kistérségi Mesemondó Verseny, Nézsa

 

  • Tuskó Judit (2. b)                            Különdíj
  • Zachar Csilla (1.a)                            1. hely
  • Pára Balázs (3. o.)                            2. hely

 

Balassagyarmati Szent Imre-napok

 

Angol fordító verseny:

 

  • Szabó Zsanett                                   3. hely

 

Vers- és prózamondó verseny:

 

  • Csurja Barbara (5.b)                          3. hely

 

Leány kosárlabda:

 

  • Csapattagok: Méreg Nikoletta, Seres Dóra, Szabó Zsanett,

Bogdán Fanni, Csurja Kinga, Csurja Barbara)                                1. hely

 

Képzőművészeti verseny:

 

  • 1-4. osztály: Klinger Dorina (3. o.)              2. hely
  • 7-8. osztály: Seres Dóra (8. o.)                     3.  hely

 

Szép magyar beszéd verseny iskolai forduló

 

5-6. évfolyam:

 

  • Kovács Gergő (5.b)               1. hely
  • Csurja Barbara (5.b)              2. hely
  • Tóth Beneditta (5.b)              3. hely
  • Horváth Éva (6. o.)                3. hely

 

7-8. évfolyam:

 

  • Méreg Nikoletta (8. o.)                     1. hely
  • Szabó Zsanett (8. o.)                         2. hely
  • Csurja Kinga (7. o.)                           3. hely

 

 

2010/2011. tanév

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

 

  • Oláh Csilla (5.  o.)                 részt vett
  • Csurja Kinga (6. o.)               részt vett

 

Boronkay Levelezős Fizika Csapatverseny 7. osztályosoknak

 

  • Csapattagok: Varga Nikolett, Szabó Zsanett,

Drajkó Vivien, Képes Kristóf, Márton Richárd                   6. hely

 

Népánc Ki Mit Tud? – Nógrád

 

  • 1. hely

 

Bendegúz levelező versenyek

 

Matematika:

 

  • Matolcsi Zsófia (3. o.)                      arany fokozat
  • Hesz Roland (4. o.)                           arany fokozat
  • Marton Kevin (4. o.)                         arany fokozat
  • Tuskó László (4. o.)                          arany fokozat
  • Mészáros Naomi (2. o.)                    arany fokozat
  • Pára Balázs (2. o.)                             arany fokozat
  • Seres Tamara (2. o.)                          arany fokozat
  • Bartus Martin (2. o.)                         ezüst fokozat
  • Tóth Jázmin (2. o.)                            ezüst fokozat
  • Marton Tibor (7. o.)                          bronz fokozat
  • Czerman Szimonetta (8. o.)              bronz fokozat

 

Anyanyelv:

 

  • Pálinkás Martin (3. o.)                      arany fokozat
  • Marton Kevin (4. o.)                         arany fokozat
  • Tuskó László (4. o.)                          arany fokozat

 

Angol:

 

  • Csurja Kinga (6. o.)                           arany fokozat

 

Természetismeret:

 

  • Marton Kevin (4. o.)                         arany fokozat
  • Bartus Martin (2. o.)                         ezüst fokozat

 

Apáczai Kiadó szavalóversenye

 

  • Csurja Barbara (4. o.)                        megyei 2. hely

 

Szivárványhíd országos irodalmi és műveltségi levelező verseny 4. osztályosoknak

 

  • Marton Kevin – Kovács Gergő         3. hely

 

Az Oxford Kiadó angol nyelvi pályázata

 

Az országos díjkiosztóra és kiállításra munkájukat beválogatták:

 

  • Szabó Zsanett (7. o.)
  • Varga Nikolett (7. o.)
  • Márton Richárd (7. o.)
  • Klinger Gábor (7. o.)
  • Csurja Barbara (4. o.)
  • Kakuk Csenge (6. o.)

 

Herman Ottó Országos Biológia Verseny

 

  • Klinger Gábor (7. o.)             részt vett

 

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

 

  • Csonka Renáta (8. o.)                        4. hely
  • Surin Boglárka (7. o.)                       5. hely
  • Klinger Gábor (7. o.)             6. hely
  • Aissa Mátyás (8. o.)              10. hely

 

Kistérségi mesemondóverseny

 

Tuskó Judit (1. o.)                 1. hely

 

Nagy Vagy! országos televíziós családi vetélkedő döntő

 

  • 4. hely

 

Megyei rajzverseny 5-6. osztály

 

  • Csurja Kinga (6. o.)               3. hely

 

Szentgyörgyi-napok regionális rajzverseny

 

5-6. osztály:

 

  • Csurja Kinga (6. o.)               1. hely

 

1-4. osztály:

 

  • Tuskó Judit (1. o.)                 1. hely

 

7-8. osztály:

 

  • Seres Dóra (7. o.)                  különdíj

 

Nemzetközi labdarúgó torna a 2000-2001-es korosztály részére

 

  • 1. hely

 

Megyei jó tanuló-jó sportoló elismerés

 

  • Pálinkás Martin (2. o.)

 

Atlétika 800 m síkfutás országos diákolimpiai döntő

 

  • Méreg Nikoletta (7. o.)                     2. hely

 

Labdarúgó tanévzáró fesztivál

 

  • 12 játékosunkat hívták meg az ország legjobbjai közé

 

 

2009/2012. tanév

 

Bendegúz levelező versenyek

 

Matematika:

 

  • Turda Luca (2. o.)                                                          arany fokozat
  • Klinger Gábor (6. o.)                                                     arany fokozat
  • Czerman Roland (2. o.)                                                 ezüst fokozat

 

Történelem:

 

  • Klinger Gábor (6. o.)                                                     arany fokozat
  • Molnár Levente (8. o.)                                                  arany fokozat

 

Angol:

 

  • Aissa Mátyás (7. o.)                                                      arany fokozat
  • Hegedűs Anna (7. o.)                                                     arany fokozat
  • Szosznya Lilla (7. o.)                                                    arany fokozat
  • Surin Boglárka (6. o.)                                                    ezüst fokozat

 

Rátermettség:

 

  • Kakuk Csenge (5. o.)                                                     ezüst fokozat

 

Szent Imre-napok

 

Szavalóverseny:

 

  • Németh Regina (8. o.)                                                   különdíj

 

Regionális rajzverseny:

 

  • Suriny Balázs (8. o.)                                                      különdíj
  • Csurja Kinga (5. o.)                                                       különdíj

 

Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny megyei döntő

 

  • Szabó Renáta (8. o.)                                                      4. hely

 

Süni és Vadon Országos Levelező Csapatvetélkedő

 

  • Két csapatunk részt vett

 

Kistérségi mesemondóversenyek

 

  • Bikkes Katrin (3. o.)                                                      1. hely
  • Bikkes Katrin (3. o.)                                                      2. hely
  • Csurja Barbara (3. o.)                                                    3. hely

 

Megyei rajzverseny

 

7-8. osztály:

 

  • Suriny Balázs (8. o.)                                                      3. hely

 

5-6. osztály:

 

  • Surin Boglárka (6. o.)                                                    3. hely

 

EVENTUS Művészeti Középiskola rajzpályázata

 

  • Suriny Balázs (8. o.)                felvételt nyert a középiskola alkalmazott grafika szakára

 

Torinói nemzetközi labdarúgó torna

 

  • 2000-2001-es korosztály:                                              2. hely

 

Magyar Gyyermeklabdarúgó Szövetség versenyrendszere 20 csapat részvételével

 

  • 2002-2003-as korosztály:                                              országos 1. hely

 

Labdarúgó tanévindító fesztivál 16 csapat részvételével

 

  • 2001-2002-es korosztály:                                              3. hely

 

Diákolimpiai versenyrendszer

 

Atlétika, labdarúgás, kosárlabda, szellemi diákolimpia:         számos dobogós hely

vasárnap, december 09, 2018

 

 

 

 

Oldalainkat 20 vendég és 0 tag böngészi