Edzések Telkiben

 

 Ahogy azt a szervezők ígérték, edzőtáborba hívták Telkibe azokat a játékosokat, akik részt vesznek a május 31-i gálamérkőzésen, a Ferencváros stadionjában.

Az edzéseken részt vett Pára Hanna is, aki Kelet – Magyarország csapatában fog szerepelni ezen a találkozón. Bár az edzések zárt kapusak voltak, a sajtó részére volt egy nyilvános edzés is, amit a szülők és az edzők is megnézhettek. Itt sor került egy gyakorló mérkőzésre, ahol Hanna többek között Nyilasi Tiborral és Gera Zoltánnal játszott egy csapatban. Az ellenfelet pedig többek között Juhász Roland és Király Gábor erősítette.

 

 

Örömmel mondhatom, hogy Hanna nagyszerűen rúgta a labdát, remek labdákkal játszotta meg társait, amit a nézők többször is tapssal ismertek el.” Pedig ő lány”, hangzott el többször is a nézőtéren. Igen, valóban lány, de szép jövő előtt álló labdarúgó!

 

Józsa Csaba

 testnevelő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vasárnap, december 09, 2018

 

 

 

 

Oldalainkat 29 vendég és 0 tag böngészi