"Együtt az osztály"

   Március 27-én a világ legszebb városában, Budapesten jártunk, ahol a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban megnéztük "Az idő birodalma" című interaktív, nagyon elgondolkodtató kiállítást.


    Megválaszolandó kérdések, megoldandó feladatok vezettek végig a tárlaton.  A jó megoldásokból összeálló digitális számtábla bemutatásáért végül mind a két csapatunk jutalmakat kapott. A kiállítás tematikája és a feladatok összeállítása egyaránt tartalmas és izgalmas volt a felsős korosztály számára, nem csoda, hogy mindenki örömmel vett részt a jó megoldások keresésében. A múzeumlátogatás és egy könnyed séta után a WestEnd-ben landoltunk, ahol mozi, eszem-iszom és kirakatnézés zárta a fővárosi programot.


   Este fél 7-re értünk haza Diósjenőre. Nagyon sajnáltuk, hogy hamar eltelt a nap, de még inkább, hogy néhányan nem tudtak eljönni. Legközelebb senki sem maradhat ki!


Üdvözlettel:  7.a osztály

                 

vasárnap, december 09, 2018

 

 

 

 

Oldalainkat 22 vendég és 0 tag böngészi