Nálunk járt a Mikulás

Ebben az évben is izgatottan várták iskolánk tanulói a Mikulás érkezését.  A jóságos öreg meg is érkezett december 6-án krampuszai kíséretében, sok-sok piros csomaggal felpakolva.

Több osztályban versekkel, dalokkal köszöntötték őt, sőt ajándék rajzokat is kapott a bátrabb kisdiákoktól. Az osztályközösségek bensőséges hangulatban, személyre szóló szavak kíséretében vehették át ajándékukat a Télapótól. Minden tanteremben járt és minden tanuló kapott mikuláscsomagot.

Az ajándékozásból azonban a pedagógusok sem maradtak ki, mi ugyanis meglepetésként kis műsort kaptunk a színjátszó szakkörös felső tagozatosoktól. Igazán megható és derűs volt a gyerekek előadása, amelyet saját költeményeik alkottak.

Gyermekek és felnőttek örömüket lelték az ajándékokban és természetesen várjuk a jövő évi Mikulás napot. A Mikulásnak és az SZMK-nak köszönjük, hogy segítettek emlékezetessé tenni az ünnepet.

Dombai Szilvia

intézményvezető-helyettes