Vár az iskola !

Kedves meghívásnak tettünk eleget, amikor 2014. március 12-én, szerdán délelőtt, a tanköteles korú gyermekeinkkel ellátogattunk az iskolába. Örültünk, hogy óvodásaink kis időre igazi iskolások lehettek.
Játékos, tavaszváró, komplex foglalkozáson vettünk részt. Márti tanító néni kedves tavaszi története mindannyiunkat elgondolkodtatott. Ezután a gyermekek virágokat illeszthettek össze a táblánál, majd az asztalnál színezhettek kedvükre.
Ági tanító néni segítségével, együtt elénekeltük a kis kertészek dalát. Peti tanító bácsi gitár kísérete még hangulatosabbá tette a közös dalolást.
A gyermekeknek nagyon nagy élmény volt, hogy igazi virágokat ültethettek kis cserepekbe, amit haza is vihettek.
Sajnos hamar elszaladt az idő, kicsöngettek. Vendéglátóink búcsúzóul finom gyümölccsel, teával kínáltak meg minket.
Köszönjük ezt a délelőttöt, és örömmel várjuk a következő alkalmat, hogy újra „iskolások” lehessünk. Bízunk benne, hogy ezek a találkozások könnyebbé teszik majd a gyermekek számára az átmenetet az óvodából az iskolába.
Mindannyiunk nevében köszönöm ezt a nagyszerű kezdeményezést.Vargáné Gálcsik Szonja

       

                  

 

 

vasárnap, december 09, 2018

 

 

 

 

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi