A 2. b Vakond Vágtája

   A Kis Vakond Tanodája ebben a tanévben is meghirdette a "VAKOND VÁGTA" csapatversenyét. A verseny három fordulót tartalmazott: levelezős-; iskolai-; és döntő. Diótörők csapatnévvel indultunk, a csapattagok: Bircsák Krisztián, Drajkó Bálint, Kristofóri Levente és Kovásznay Luca.

   A verseny célja: A csapatmunka élményének átélésével a matematikai kompetencia fejlesztése. Kétféle csapatverseny van. Az egyikben a gyerekek szétosztják a munkát, mindenki a saját feladatait „oldogatja“, és összeadódik a teljesítmény. Ebben a csapatversenyben a csapattagok közösen dolgoztak. A szervezők olyan feladatokat tűztek ki célul, amelyek alkalmasak a közös munkára! A verseny végeredményét a döntőben elért eredmények összesítése alapján kialakult sorrend adta. Így végeztünk a 8. helyen.

   Gratulálok az egész éves munkátokhoz, nagyon büszke vagyok Rátok!

 

Muszkáné Kocsis Emese

tanító

 

vasárnap, december 09, 2018

 

 

 

 

Oldalainkat 11 vendég és 0 tag böngészi