Rajzpályázat a környezet védelméért

A Zselykincs Kft. 2014 februárjától rajzpályázaton keresztül szeretné népszerűsíteni a zöldgondolkodást. Az első és második osztályos tanulók a Földünk védelme témakörben igen nagy számban készítettek szép, és egyben gondolatébresztő rajzokat és festményeket. Örvendetes, hogy már hat-nyolc évesen megjelent a tanulók rajzaiban a szelektív hulladékgyűjtés, vagy a vízzel való takarékoskodás.

Rajzpályázat 1

Három tanuló részesült – Erzsébet utalvány formájában – díjazásban:

I. helyezett:   Vida Dávid 2.a

Rajzpályázat 2

Rajzpályázat 4

II. helyezett:  Varga Kamilla 1.a

Rajzpályázat 3   Rajzpályázat 5

III. helyezett: Bőgér Zsófia 2. b

Rajzpályázat 6

Végezetül köszönetet mondok mindenkinek, aki indult a pályázaton. Külön köszönet illeti a környezet védelmét fontosnak tartó, a tanulókat lelkesítő tanító néniket hozzáállásukért és munkájukért.

Márciusban a harmadik és a negyedik osztályosok mutathatják be kreatív alkotásaikat.

Csabuda Péter

szerda, augusztus 15, 2018