Nőnapi köszöntés

Kedves ajándékot kaptunk nőnapon az iskola férfi dolgozóitól és az Önkormányzat vezetőitől.  Iskolánk hagyományaihoz híven a férfi munkatársak ünnepi műsorral köszöntötték az intézmény női dolgozóit, valamint a nyugdíjas kollégákat. Nagy László igazgató úr és Tóth János polgármester úr mellett Borsay Levente mondott személyes hangú, szívhez szóló köszöntőbeszédet. Az első osztályos gyerekek verses, dalos műsorral kedveskedtek, majd Hekli Péter és Berki Péter zenés összeállítása következett, melyet nagy örömmel fogadtunk. A válogatásban többek között Koncz Zsuzsa dalcsokor is elhangzott. Természetesen a virágok átadása sem maradt el: az iskola és az Önkormányzat vezetői is kedveskedtek a megjelent hölgyeknek.

Mózes Szilvia és Muszkáné Kocsis Emese, bár nő pedagógusok, mégis lelkesen gyakoroltak tanítványaikkal, hogy kolléganőiknek örömet szerezzenek, ami sikerült is nekik. Ezúton is köszönjük a munkájukat!

Dombai Szilvia

FÉRFIAK  GYEREKEK