Étkezés

Tisztelt Szülők!

Diósjenő Község Önkormányzatának tájékoztatása alapján értesítjük Önöket, hogy a térítési díjak összege 2013. szeptember 1-jétől, egyelőre, nem változik.

A napközis ellátás térítési díja: 404 Ft/nap

A menzás ellátás térítési díja: 247 Ft/nap

Az 1-8. évfolyamos, rendszeres gyermeknevelési támogatásra jogosult tanulók ingyenesen étkezhetnek.

A napközis, illetve menzás térítési díjakat havonta előre, a 2013/2014. tanévben mindig az adott hónap 10-15-e között kell fizetni az Önkormányzat pénztárában.

Amennyiben a fenti napokon nem történik meg a befizetés, illetőleg a hátralékos tartozás nem kerül megfizetésre az előírt időpontig, azon tanulók számára, akik hátralékkal rendelkeznek, az étkezés nem biztosított.

Indokolt esetben az étkezést lemondani előző nap 13 óráig, illetve ismét igényelni ugyancsak előző nap 13 óráig lehet a napközivezetőnél. Váratlanul közbejött távollét esetén a gyermek ételadagját hozzátartozó vagy osztálytárs ételhordóban elviheti (az igazgatói irodában az elvitelt engedélyeztetni kell).

csütörtök, február 22, 2018